Fojnica online arhiva fotografija

(1999-2017) 32.522 fotografije

Početna Prijava
Spisak albuma Posljednje postavljeno Posljednji komentari Najgledanije Najbolje ocjenjeno Omiljene slike Pretraga
Početna > NVO - Nevladine organizacije (A-Z) > Fudbalski klub "Fojnica" > Tradicionalna revijalna fudbalska utakmica "Debeli" - "Mrsavi"

Fudbaleri "Debelih" su se jagmili da sjednu uz nekog od fudbalera "Mrsavih" jer kako jedan rece jedan od njih oni mogu pojesti manje mesabroj pregleda - 32122.09.2010
Fojnica
Tradicionalna revijalna fudbalska utakmica "Debeli" - "Mrsavi"
Tradicionalna revijalna fudbalska utakmica "Debeli" - "Mrsavi"broj pregleda - 32922.09.2010
Fojnica
Nakon utakmice su svi zajedno su bili na veceri uz janjetinu sa raznja u restoranu "Central" u Fojnici gdje su bili pocasceni pecenom janjetinom i picembroj pregleda - 31322.09.2010
Fojnica
Zutih i crvenih kartona nije bilo jer ih je sudija Sead Buljina Bomba negdje zaboraviobroj pregleda - 31022.09.2010
Fojnica
Pristupilo se izvodjenju jedanaesteraca. Izmisljena su i nova fudbalska pravila pa je na golu bilo i po tri golmana braneci jedanaesteracbroj pregleda - 32922.09.2010
Fojnica
Fojnica
Nakon zavrsetka drugog poluvremena rezultat je bio 3:3 jer su neki sami sebi postizali golovebroj pregleda - 28522.09.2010
Fojnica
Fojnica
Fojnica
"Debeli" na poluvremenu nisu mogli ni doci do svlacionica da se osvjeze i odmorebroj pregleda - 28922.09.2010
Fojnica
Krenula je utakmica, prvi su poveli "Debeli" golom koji je postigao kapiten Nadil Polutan. Prvo poluvrijeme je zavrseno 2:2, nerijesenobroj pregleda - 38422.09.2010