| Rezultati pretrage slika - "Dzo" |

Suljo i Fata u Americibroj pregleda - 684Amerika
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Suljo i Fata u Americibroj pregleda - 726Amerika
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Svako ih zna i zove Suljo i Fata, imaju svoja dva odrasla sina Asmera i Nihada. Suljo je rodjen u Brajlovicima opcina Foca a Fata u Ilovaci opcina Gorazde. Trideset pet godina su u braku.broj pregleda - 71220.11.2011
Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Otvaranje diskoteke "Trijumf" u Ostruznici je planirano do Nove godinebroj pregleda - 76020.11.2011
Ostruznica, Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Zavrsni radovi na diskoteci "Trijumf"broj pregleda - 63520.11.2011
Ostruznica, Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

"Glavni je nas sin Asmer a svi radimo i raditi cemo u diskoteci. Vec smo joj dali i ime "Trijumf" a nalazi se u naselju Ostruznica 3 kilometra od Fojnice nizvodno prema Kiseljaku", prica nam Suljo Hadzovic, povratnik iz Amerikebroj pregleda - 62520.11.2011
Ostruznica, Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Zavrsni radovi na diskoteci "Trijumf"broj pregleda - 65720.11.2011
Ostruznica, Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Zavrsni radovi na diskoteci "Trijumf"broj pregleda - 81720.11.2011
Ostruznica, Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Zavrsni radovi na diskoteci "Trijumf"broj pregleda - 68920.11.2011
Ostruznica, Fojnica
Suljo i Fata se nakon 11 godina vratili iz Amerike
Foto: Hazim Cukle
|
|

Evocirajuci uspomene na druzenje i prijateljsvo sa rahmetli "Dzoom" kako su ga svi od milja zvali govorio je njegov saborac Uzeir Merdzanic koji nije mogao zadrzati suzebroj pregleda - 32026.07.2008
Harem u Gornjoj Mahali u Tovaristu MZ Prokos, Fojnica
Foto: Hazim Cukle
Opsirnije: Saborci posjetili mezar Remzije Hajdarevica Dzoa (28.07.2008)
|
|

Prijateljstvo izmedju dva lovacka drustva LD "Divokoza" iz Fojnice i LD "Karadzordjevo" iz Backe Topole u Srbiji traje preko trideset godinabroj pregleda - 31413.01.2008
Fojnica
Foto: Hazim Cukle
Opsirnije: Lovci imali dobar ulov (16.01.2008)
|
|

Za sve lovce je na Tovaristu pripremljen lovacki grah uz pune stolove ica i pica iz lovackih ruksaka. Bila je tu i harmonika gdje je druzenje i pjesma trajala do kasno u nocbroj pregleda - 28813.01.2008
Fojnica
Foto: Hazim Cukle
Opsirnije: Lovci imali dobar ulov (16.01.2008)
|
|
| broj slika - 25 broj strana - 3 |
1 |
|