Nova verzija sajta
Posjeta komesara MUP SBK i v.d. komandira PS Fojnica Općinskom načelniku
Općina Fojnica - Srijeda, 28.12.2016, 12:24
Pročitano 209 puta
Klikni za više fotografijaPosjeta komesara SBK

Dana, 22.12.2016. Općinskog načelnika Fojnica je posjetila delagacija MUP SBK na čelu sa komesarom Faikom Adilovićem. Također, u delegaciji su bili još v.d. komandir PS Fojnica gosp.Mensut Turčinović, te Ivo Marušić, komandir PS Kiseljak, i gosp. Rusmir Prohan, glasnogovornik policijskog komesara. Tema sastanka bila je aktuelna sigrnosna situacija u našem gradu, te planovi za iduću godinu po pitanju održavanja sigurnosti, kao i na poboljšanju iste.
Gostima se na dolasku zahvalio načelnik Općine gosp. Sabahudin Klisura, istaknuvši značaj zajedničkog djeovanja za stvaranje sigurnog grada što naša Općina i jeste. Posebno je pohvalio rad policijskih dužnosnika PS Fojnica, te njihovu dosadašnju saradnju sa Općinom i građanima naše Općine. Također, jedna od tema sastanka bilo je i uvođenje video nadzora grada, za što su se prisutni složili da je to još jedna dodatna pogodnost za održavanje grada sigurnim što opet doprinosi da se svi građani naše Općine, kao i naši gosti osjećaju sigurno i bezbjedno što je i krajnji cilj ove i drugih aktivnosti koje provodi PS Fojnica i Općina.
pretraga novosti :: arhiva novosti