Nova verzija sajta
Donirali 17 lopti Školi nogometa "Trgo tank" Fojnica
Hazim Čukle - Petak, 05.08.2011, 13:37
Pročitano 160 puta
Klikni za više fotografijaŠN "Fojnica"
Bivši nogometaši Škole nogometa iz Fojnice koju vodi šef stručnog štaba Adnan Koljši se često sjete svog kluba u kojem su trenirali i doniraju im nešto od sportske opreme. Jedna takva vrijedna donacija je stigla ovih dana na adresu mladih nogometaša Adnana Koljšija iz okoline Štutgarta u Njemačkoj. Ismir Ramić je sa upravom i igračima KSV "Behar" Bad - Urach iz Njemačke koji živi i radi u Njemačkoj poslao mladim nogometašima koje trenira Adnan Koljši donaciju od sedamnaest fudbalskih lopti marke "Reusche". Šef stručnog štaba Škole nogometa "Trgo tank" Fojnica Adnan Koljši se nakon preuzimanja vrijedne donacije zahvalio Ismiru Ramiću, Upravi kluba i igračima za koje Ramić nastupa i tom prilikom nam je kazao da je Ismira Ramića on trenirao i da ovo nije prva donacija od njega i njegovih kolega školi nogometa "Trgo tank" Fojnica.

"Imamo neke najave i uskoro očekujemo još donacija sportske opreme od njih u dresovima i nogometnim loptama. Ismir Ramić je trebao doći u Fojnicu i lično uručiti donaciju a donacija je uručena povodom proslave 15-te godišnjice od osvajanja prvog mjesta nogometnog prvenstva selekcije kadeta naše škole na Bilinom polju 1996. godine u Zenici a za koju selekciju je nastupao i Ismir Ramić. Vrijednost ove donacije je oko 1,5 hiljada KM. Najmlađi članovi naše Škole nogometa "Trgo tank" Fojnica su presretni dobivenom donacijom i poručili su Ismiru Ramiću i njegovim kolegama da će biti dobri i marljivi igrači kao i on pa su se odmah željeli fotografisati sa novim loptama. To su najmlađi članovi ove škole: Jasmin Kršić, Jan Cvjetković, Simon Tuka, Andrej Cvjetković i osmogodišnji Marko Tuka koji je kao gost došao iz Malmea (Švedska) sa roditeljima a član je ŠN "Trgo tank" Fojnica." Lider Škole "Trgo tank" Fojnica ovim putem najsrdačnije zahvaljuje na donaciji mladim nogometašima koja je stigla od Ismira Ramića i njegovih drugova iz Njemačke.

pretraga novosti :: arhiva novosti