Nova verzija sajta
Pobjeda kadeta a pionirima pet komada
Udruženje za sport i rekreaciju «Katarina» Fojnica - Ponedjeljak, 05.04.2010, 16:16
Pročitano 123 puta
Udruženje za sport i rekreaciju Katarina FojnicaU utakmici 15. kola u subotu 27. ožujka naša momčad pionira je glatko izgubila od nadahnute domaće momčadi "Maestral 96" iz Jajca sa ubjedljivih 5:1. Lošu igru donekle je ublažio strijelac jedinog pogotka Nikola Oroz u 39. minuti.

Istim putem su krenuli i kadeti, te su na poluvremenu gubili 1:0 pogotkom Mateja Ladana u 30. minuti. Međutim, nakon odmora slijedi druga slika i pravo lice NK "Katarine", pa pogocima Borisa Šimunića i Vjekoslava Lovrića osiguravamo nova tri boda.

U "blijedom" izdanju pokazala se i sudijska trojka čija imena zbog pristojnosti prema nogometnoj igri i poznavanju pravila nogometa nećemo ni spominjati.

U subotu u 10 i 11:30 je odigran susret protiv NK "Busovače", izvještaj uskoro.

pretraga novosti :: arhiva novosti